SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kakfat 4311672

nr 431 1672

Kakfat

glas på silver Ryska stämplar 1800-tal, höjd: 10

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 oktober 2006